Link :: 07.12.2004 :: 15:25
hejka ludziska to jest moja pierwsza notka. jak sie mozna domyslic po szablonie to jestem fanka Harry'ego Pottera. bede zamieszczac duzo informacji o nim i o innych ksiazkach z dzialu fantasy. bede opisywac moje dni jak kazdy to robi. niedlugo podam moje gg. ja koncze narka
Komentuj(1)


Link :: 07.12.2004 :: 20:44
dobra pierwsza note mam juz za soba. wiec moze troche o mnie.
imie: Vanessa (to jest moje drugie imie)
wiek: 16 lat
miejscowosc: Hamburg
kraj: Niemcy (to chyba wiadome)
ulubina ksiazka: wszystkie czesci Harry'ego Pottera, Zmory Alaizabel i wszystkie fantasy.
rodzenstwo: Anne, Silke i Meike
ulubiona potrawa: Kebab, Pizza, Spagetti
ulubiony zespol: Preluders, Overground, Vanilla Ninja, Bro'Sis und viele viele mehr.
ulubiona piosenkarka: Natasha Thomas, Britney Spears, Kate Ryan, Gracia, Mandaryna und viele viele mehr.
ulubiona piosenka: Schick mir 'nen Engel, Aus und vorbei, Sex, Get up, Alles, This is how we do it, Blue tattoo, Do you love me, Call me Beep me und viele viele mehr.
co moge jeszcze o sobie napisac wlasciwie to nie wiem. jak cos to zadawajcie pytania w komendach a ja na nie odpowiem.
Komentuj(2)


Link :: 12.12.2004 :: 19:46
hejka ludzie w tym czasie kiedy nie pisalam wydarzylo sie duzo rzeczy. ale od poczatku. najpierw dostalam zadnie nauczyc sie piosenki Last Christmas. to nie bylo trudne bo ja znalam i slyszalam jak siorka spiewa z dziewczynami (one przygotowywaly sie do albumu "The ultimate Christmas album"). w srode pojechalam z siorka na final programu Popstars-jetzt oder nie. i bylo zaczepiscie. wygrali ci co pragnelam. no i oczywiscie se pogadalam z zespolem Nu Pagadi. w czwartk nie poszlam do budy bo mi sie nie chcialo. no i w czwartek po Mittagessen Anne zaczela mnie przepytywac wiecie jaka ona jest lepiej nie mowic. jak sie zajaknie czlowiek to taje ci tydzien na nauke tej samej linijki (zart). w piatek pojechalam z Anne do Koln na zakupy. no i wydalysmy ok. 500 euro. w sobote siedzialam na gg i gadalam se z Miriam moja best friend (chociaz ona byla o numer domu dalej a na dworze bylo zimno wiec lepiej siedziec na gg)(aha nie chodzi o Miriam z Preluders). dzisiaj pisze tego bloga i przepisuje lekcje od Miriam bo nie chcialo mi sie chodzic do szkoly po finale Popstars-jetzt oder nie. ja juz koncze bo Anne wola na kolacje. nara
Komentuj(0)


Link :: 13.12.2004 :: 17:44
hejka ludziska co u was slychac. u mnie nic ciekawego tylko tyle ze jestem chora. ale zaczne od poczatku. dzisiaj szykowalam sie do budy i gdzy zobaczylam na mojej twarzy czerwone chrosty normalnie sie przerazilam. Anne powiedziala ze dostalam ospe i nie pojde do szkoly. ale i tak mnie to nie przejelo zbytnio bo mial byc sprawdzian z chemii a ja umialam ale zawsze jakis tydzien wiecej do nauczenia to lepiej co nie. siorka mnie jeszcze bardziej przerazila bo powiedziala ze nie bede mogla sie z nikim spotykac w tym czasie. jak ja mam odrabiac lekcje sie jej zapytalam a ona mi powiedziala ze bedzie chodzic do Miriam po nie. myslalam ze zwariuje. dzieki bogu mam jeszcze gg i bede se mogla z Miri pogadac. ale to nie jest to samo co w cztery oczy. a jak moja siora sie wbije na moje gg i bedzie czytac to lepiej nie gadac.ja juz koncze bo jestem zalamana narka
Komentuj(1)


Link :: 20.12.2004 :: 21:59
po tej dlugiej przerwie sie nic ciekawego nie wydazylo tylko tyle ze musialam lezec w lozku z ospa ale wyrwalam sie z sidel Anne. Anne pojechala sobie na trase koncertowa na pare dni i chyba jutro wroci i mam nadzieje ze pozwoli mi grac na kompie. no a poza tym to nic wielkiego sie nie wydarzylo. Miriam przybnosila mi lerby i za to bym chciala jej podziekowac. Miriam viele viele danke. no to ja juz bede leciec co ja Silvi zobaczy ze gram na kompie to zadzwoni na bank do Anne. pozdro dla wszystkich i wesolych swiat.
Komentuj(2)


Link :: 27.12.2004 :: 11:44
swieta byly zaczepiste. jak ja sie cieszylam ze Overground i reszta Preluders do mnie przyjechali. a ile prezentow dostalam (zreszta zawsze duzo dostaje). nie bede sie chwalic przeciesz na blogu. mam nadzieje ze wy tez dostaliscie duzo prezentow. ale chyba powinnam opowiedziec od poczatku. nadeszla wigilia i sie wystroilam. przez caly dzien czekalam na moich gosci no i oczywiscie na prezenty. no i wtedy musialam zaspiewac ta piosenke Last Christmas no i niezle mi poszlo przynajmniej tak Akay powiedzial ale pewnie sie nabijal. kozystajac z okazji ze odra zniknela poszlam ze wszystkimi na dlugi spacer i gadalismy o roznych sprawach. w pierwszy dzien swiat przesluchalam wszystkie plytki ktore dostalam i juz znalam teksty na pamiec bo sobie noiektore piosenki sciagalm z kazaa. pozniej znowu trzeba bylo spiewac (koszmar) lubie spiewac ale bez przesady. Anne powiedziala ze mam sie zglosic do nastepnej edycji Popstars. ze wy mnie wtedy nie widzieliscie jak pekalam ze zlosci. na drugi dzien swiat pojechalam ze wszystkimi moim ulubionym autobusen Preluders do Doreen z Nu Pagadi i fajnie sie gadalo i zdobylam dla Miri autograf ktora nadal nie moze przebolec ze nie mogla pojechac. ja juz bede koczyc. papatki.
Komentuj(3)


[Księga gości]

 

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień

link1
link2
link3

talk.pl