hermionagrnger - komentarze


swieta byly zaczepiste. jak ja sie cieszylam ze Overground i reszta Preluders do mnie przyjechali. a ile prezentow dostalam (zreszta zawsze duzo dostaje). nie bede sie chwalic przeciesz na blogu. mam nadzieje ze wy tez dostaliscie duzo prezentow. ale chyba powinnam opowiedziec od poczatku. nadeszla wigilia i sie wystroilam. przez caly dzien czekalam na moich gosci no i oczywiscie na prezenty. no i wtedy musialam zaspiewac ta piosenke Last Christmas no i niezle mi poszlo przynajmniej tak Akay powiedzial ale pewnie sie nabijal. kozystajac z okazji ze odra zniknela poszlam ze wszystkimi na dlugi spacer i gadalismy o roznych sprawach. w pierwszy dzien swiat przesluchalam wszystkie plytki ktore dostalam i juz znalam teksty na pamiec bo sobie noiektore piosenki sciagalm z kazaa. pozniej znowu trzeba bylo spiewac (koszmar) lubie spiewac ale bez przesady. Anne powiedziala ze mam sie zglosic do nastepnej edycji Popstars. ze wy mnie wtedy nie widzieliscie jak pekalam ze zlosci. na drugi dzien swiat pojechalam ze wszystkimi moim ulubionym autobusen Preluders do Doreen z Nu Pagadi i fajnie sie gadalo i zdobylam dla Miri autograf ktora nadal nie moze przebolec ze nie mogla pojechac. ja juz bede koczyc. papatki.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
31.03.2005 :: 20:43 :: host-81-190-159-228.olsztyn.mm.pl

Lenver

dziewczyno naucz się kłamać!!!!bueheheh ale miałam ubaw jak to czytałam!!!gdyby dziewczyny z Preluders,chłopaki z Overground albo Doreen to zobaczyli to by od śmiechu się nie mogli powstrzymać!!!bueeheheh.Niezła ściemniara z ciebie!!weź się naucz kłamać jak masz zamiar takie ściemy ludziom wciskać!!!!!
31.03.2005 :: 19:30 :: ang81.neoplus.adsl.tpnet.pl

Aneta

Wiesz co?
Jakoś trudno mi uwierzyć że ty jesteś siostrą Anne z Preluders!! BARDZO w to wątpie! Wiesz czemu? Bo sie wkopałaś! hehehehh! NIby byłas z Anne na finale popstars ale ja jakoś jej tam nie widziałam bo gdyby była to zapewne by zrobili zbliżenie!Ale jeśli jednak to prawda w co naprawde ale to naprawde bardzo wątpie to pozdrów ją ode mnie!Aha! Nie mogłaś pogadać z Doreen po finale gdyż po finale ona jechała od razu do programu TV TOTAL więc by nie miała czasu!!!!!!!!!!!!! papa
05.01.2005 :: 20:38 :: baq108.neoplus.adsl.tpnet.pl

meike-miriam

masz racje siwta byly zaczepiste. no i pamietam jak sie wkorzylas na Anne za tego Popstars. no i pamietam jak porozowialas jka Akay ci powiedzial ze ladnie ci wyszedl spiew. normalnie bylas tak czerwona jak burak.

Talk.pl :: Wróć