hermionagrnger - komentarze


Hejka!!!!! Nadszedł czas na trzeci etap konkursu na najlepszego bloga. Numery przed adresem bloga nic nie znacza. Poprostu sobie ponumerowałam zeby bylo mi latwiej. Oto zwyciezcy trzeciego etapu.
3 etap:
01. frodi.talk.pl
02. czarownica.talk.pl
03. vanilla-ninja.mylog.pl
04. pamietnikksiezniczkimiram.blog.onet.pl
05. overground.talk.pl

Gratulacje dla tych co sie dostali i dla tych co sie nie dostali. Gratuluje im dlatego ze zaszli tak daleko. Pozdro :)

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
08.10.2006 :: 10:51 :: 83.238.228.162

hejka zapraszam na mojego bloga mam go dopiero2 dni ale jak chcesz mozez przyjsc i ocenic go a i jesli juz oceniasz blogi to napewno wiesz jak sie wkleja fotki na mylogu wejdz na mojego bloga i napisz w komentarzu jesli wiesz a jak nie wiesz to napisz mi ocemnkie papapappapaapappa i fajnuy masz blog a to moj a to moj adres www.A-K-K.mylog.pl
11.05.2005 :: 17:47 :: amo219.neoplus.adsl.tpnet.pl

ANETa

wŁAŹCIE NA MOJEGO BLOGA O PRELUDERS JA SIE NIE PODSZYWAM POD SIOSTRE ANNE!!!!! www.preluders-popstars.blog.onet.pl !!!!!! wpisujcie sie!!!
31.03.2005 :: 20:05 :: ang81.neoplus.adsl.tpnet.pl

Aneta

Hej! Wydaje mi sie że ściemniasz że Anne z Preluders jest twoją siostrą!!!Znalazłam kilka powodów:
1)Anne nie jest twoją siostrą gdyż ona jest z niemiec, z niemiec musiałabyś byc też ty . A gdybyś ty była z niemiec nie pisałabys polskich liter, bo na niemieckich klawiaturkach ich nie ma!
2)To jest niemożliwe że jesteś z niemiec bo umiesz bardzo dobrze polski. Rozumiem że można sie nauczyć ale Anne nie umie polskiego a jest starsza od ciebie a tobie nie chciałoby sie uczyć polskiego gdybyś była z niemiec!A w ogóle to słyszałam że tylko REBECCA z PRELUDERS umie troche polski język a nic o ANNE!!!!
3)Wątpie że jesteś siostra Anne bo piszesz że OVERGROUND byli u ciebie. Oglądałam wywiad z PRELUDERS i gdy były zapytane o kontakty z OVERGROUND to powiedziały że mają z nimi jeszcze kontakt telefoniczny!!!!Więc jakim cudem nagle na święta by się znaleźli uciebie w chacie???
4)Po prostu ci nie wierze bo jest dużo takich osób na świecie którzy chcieliby mieć za siostre Anne z PRELUDERS więc się pod nie podszywają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jednak jeśli to co piszesz to prawda (w co wątpie) to bardzo przepraszam!
25.02.2005 :: 16:41 :: fm250.internetdsl.tpnet.pl

czarownica

dzieki za uznanie ciesze sie ze moje pisanie nie idzie na marne i jednak ktoś czyta pozdro
23.02.2005 :: 19:08 :: host-ip221-219.crowley.pl

frodi

Jest mi niezwykle miło, bardzo się ciesze że mogę dalej uczestniczyć w konkursie. Pozdrawiam.

Talk.pl :: Wróć