hermionagrnger - komentarze


Hejka to ja po dlugiej przerwie. Wlasciwie nie mialam o czym pisac wiec nie pisalam. Ale wtedy mialam tylemat nie wiem znowu jakie blogi maja sie dostac do drugiego etapu konkursu. Naszczescie moge sobie jeszcze troche pomyslec. Ktos w komciach sie pytal dlaczego sie dostalo dalej overground.talk.pl dostalo sie z pierwszeo powodu: podobal mi sie. drugi powod: ta osoba pisze o tym wszystkim z natchnieniem. i trzeci powod: jak dla mnie jest prowadzony ja strona internetowa gdzie znajduja sie teksty piosenek i wszystkie newsy. Ok koniec o konkursie. Wlasciwie opisze dni od 11.01.2005 bo wtedy sie dzialo a tak wczesniej byly nudy bo tylko szkola i nauka i nic wiecej. 11.01.2005 byly Akaya urodziny i jak zwykle nie wiedziam w co sie ubrac. zawsze jak mam isc na jakas impre to nie wiem w co sie ubrac. na imprze bylo fajnie. niesety wtedy nie moglam sobie pogadac z moja przyjaciolka Nea na gg. wielka szkoda. ale ona na blogu naisala do niego zyczanka. i on to przeczytal. wogle bylo super na imprze i szkoda ze tak codziennie nie ma. na nastepny dzien nie poszlam do szkoly bo wrocilam pozno do chaty i nie wstalam az do 12.00 poprostu nie mialam sily. pozniej Miri mi przyniosla lekcje i gadalysmy jak bylo. niestety ona nie mogla jechac bo jej rodzice nie pozwolili. a dzisiaj jeszcze sie nic ciekaweg nie wydarzylo tylko troche popisalam komci z moja siostra na overground.talk.pl i jest w najwiecej komend. za nasza zasluga. jeszcze nie namowilam Anne na wpisanie sie do tych komci. no to ja koncze jak cos sie wydarzy to napisze. narka. i pozdo dla wszystkich.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
22.01.2005 :: 14:01 :: alx87.neoplus.adsl.tpnet.pl

gabi1995

zglos sie do konkursu na ,,naj blogaroku2005' Zapraszam serdecznie www.gabi1995.talk.pl
20.01.2005 :: 11:56 :: alk226.neoplus.adsl.tpnet.pl

gabrysiaaaa

Zglos sie do konkursu na,,naj bloga roku 2005' masz duze szanse!!!
www.gabrysiaaaa.talk.pl
13.01.2005 :: 17:01 :: azw178.neoplus.adsl.tpnet.pl

meike-ross

hejka Herma zmienilam ksywe i teraz jak cos to do drugiego etapu to nie pisz adresu meike-miriam.blog.gery.pl tylko ten adres meike-ross.blog.gery.pl

Talk.pl :: Wróć