hermionagrnger - komentarze


hejka ludzie. dzieki z gory za to ze sie zglaszacie do mojego konkursa. ja myslalam ze nikt sie do mnie nie zglosi a tu az tyle blogow. jestem normanie w szoku. naprawde dzieki wam za to. dobra ale od poczatku. wczoraj bylam z Anne Meike i Silvi na zakupach. pokupowalysmy rozne ciuchy kosmetyki i takie duperelki. wrocilysmy chba z 10 torbami. no to na to troche kasy polecialo. zakladalam jeszcze wczoraj z Meike jej bloga na polskiej stronie. namawialam ja zeby tutaj go zalozyla ale znalazla jakas strone i sie uparla ze chce na tej a nie na tamtej. uwaga robie reklame http://www.meike-miriam.blog.gery.pl/ wchodzcie na mojej siory bloga i dawajcie jej komendy. a dzisiaj nie robilam nic specjalnego. normalnie dzisiaj nudy. z nudow darlam sie z Meike az Anne nie przyszla i nie dala nam jakiegos zajecia. no i nam dala wymyslec jakis fajny uklad taneczny. no to ja olalysmy i zabierzemy sie do tego jutro. gadalm potem na gg z Overground i Preluders i Nu Pagadi az nie nadazalam i powysylalam kademu inna odp. na inne pytania. ja juz koncze. pa dawajcie komendy i sie zglaszajcie do konkursa.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
04.01.2005 :: 17:01 :: cab111.neoplus.adsl.tpnet.pl

ja

fajny masz blog!!! dzięki że wpadłaś i na mój!!
blog.tenbit.pl/dollsy_moje
acha, i zgłaszam się na ten konkus:)
04.01.2005 :: 17:01 :: cab111.neoplus.adsl.tpnet.pl

ja

fajny masz blog!!! dzięki że wpadłaś i na mój!!
blog.tenbit.pl/dollsy_moje
acha, i zgłaszam się na ten konkus:)

Talk.pl :: Wróć